Nasze wirtualne biuro to szereg niewirtualnych korzyści

Nasze wirtualne biuro to szereg niewirtualnych korzyści


Dlaczego wirtualne biuro? Elastycznie dopasowana oferta - nie płać za usługi, których nie potrzebujesz.

Wirtualne Biuro jest świetną alternatywą dla prowadzenia działalności pod swoim adresem zamieszkania, nie musisz się martwić o swoją prywatność, ujawniać swój domowy adres a dodatkowo masz pewność, że każda korespondencja zostanie dla Ciebie odebrana. Jeżeli chcesz aby poczta była odbierana w ostatnim dniu awizacji - nie ma sprawy! Wystarczy, że określisz nam jaka korespondnencja ma być odbierana w późniejszym terminie a po pocztę będziemy chodzili za Ciebie! Opcja szczególnie przydatna w przypadku przebywania na urlopie! Już nie musisz od razu reagować na wezwnia urzędowe gdy zostaną odberane podczas urlopu.

Wirtualne Biuro gwarantuje obniżenie kosztów prowadzenia działalności jednocześnie oferując adres w rozpoznawalnym biurowcu.

Do dyspozycji klientów duży parking! Nie trać czasu i pieniędzy krążąc po okolicy w poszukiwaniu miejsca na pozostawienie samochodu.

W ramach miesięcznego pakietu dostajesz szereg usług i możliwości, dzięki którym Twoja firma funkcjonuje prawidłowo, a co więcej - rozwija swoje skrzydła.

Wszystkie potrzebne narzędzia oraz funkcje od teraz w jednym miejscu. Bez dodatkowych opłat. Wirtualne Biuro to prestiżowy adres plus:
- własne numery telefonów,
- obsługa sekretariatu – odbiór telefonów, faksów oraz skrytki pocztowej i mailowej,
- usługi prawne, finansowe i księgowe,
- przechowywanie dokumentów,
- rejestracja podmiotów gospodarczych m.in. w ZUS, US,
- wynajem sal i biur na godziny,
- wyrabianie pieczątek i wizytówek

Zauważysz to praktycznie od razu. Zobacz, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.

W znaczny sposób oszczędzasz pieniądze już na samym starcie.Zapominasz o kosztach związanych z czynszem za biuro, zakupem urządzeń biurowych, usługami dodatkowymi czy opłaceniem pracowników, ponieważ wiele z tych udogodnień otrzymujesz w pakiecie. Możesz przeznaczyć te kwoty np. na reklamę i marketing swojego biznesu.
Zyskujesz bonus czasowy. Nie musisz być obecny w biurze, żeby odebrać telefon, maila czy po prostu zająć się zawodowymi obowiązkami. Pojawiasz się tylko wtedy, kiedy potrzebujesz, np. w celu spotkania się z klientem. Zapomnij o męczących dojazdach, a dodatkowy czas przeznacz na życie prywatne lub rozwój swojej firmy.
Otrzymujesz pełne wsparcie naszego zespołu. W razie wszelkich wątpliwości służymy fachową radą. Możesz spać spokojnie – gwarantujemy anonimowość prywatnych danych, a dzięki wachlarzowi różnorodnych usług Twoja firma działa aktywnie i bez zarzutu. Jesteś w dobrych rękach.

Pakiety rozwiązań, które oferujemy z łatwością dadzą się dopasować od potrzeb firm:


- Siedziba firmy - 

Wariant dla każdego, który chciałyby znacznie ograniczyć koszty związane z prowadzoną działalnością. Rozwiązanie to oferuje możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, który pozostaje do dyspozycji przez cały okres obowiązywania umowy oraz zapewnia wygodną i szybką obsługę korespondencji kierowaną od razu po jej otrzymaniu do Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma gwarancję odbioru każdej korespondencji - w tym paczek - i jednocześnie ochrania swój własny adres domowy przed niepożądaną korespondencją.

Pakiet ten zawiera:
- użyczenie adresu do korespondencji
- odbieranie i przechowywanie przesyłek
- informowanie o przesyłkach
- prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej
- użyczenie adresu do celów rejestrowych
- odbieranie i przechowywanie paczek
- skanowanie korespondencji przychodzącej


- Siedziba firmy PLUS -

Rozwiązanie to jest uzupełnioną wersją pakietu Siedziba firma o dodatkowe możliwości. Charakterystyczną cechą tego rozwiązania jest możliwość odebrania awizowanych przesyłek pocztowych. Jeżeli z jakichkolwiek względów, któraś z przesyłek ma zostać odebrana dopiero przed końcem okresu awizacji - odbierzemy ją w Twoim imieniu z placówki pocztowej. Dzięki temu zyskasz czas na przygotowanie odpowiedzi na przesyłkę, której nie chcesz odbierać od razu. Tego typu pakiet wyróżnia nas na tle konkurencji, która odbiera każdą pocztę w momencie jej wpływu do wirtualnego biura. Plusem tego pakietu jest również consiergie urzędowe, czyli załatwianie w urzędzie wszelkich możliwych spraw w imieniu Klienta takich jak np. przerejestrowanie samochodu. Pakiet ten zawiera wszystkie rozwiązania z pakietu Siedziba firmy, a także:

- informowanie telefoniczne/smsem o odebranej korespondencji
- odbieranie awizowanych przesyłek w wyznaczonym terminie
- załatwianie spraw w urzędzie - 1 sprawa w miesiącu


- Pełen sekretariat firmy -

Najbardziej rozbudowany pakiet w ofercie. Doskonały wybór dla firm, które w ramach outsourciungu biurowego chciałyby mieć prowadzone kompleksowe usługi sekretariatu. Dzięki wykorzystaniu tej opcji Klient otrzymuje pakiet consiergie urzędowe do 5 spraw w miesiącu, indywidualny numeru telefonu, odbieranie połączeń oraz informowanie o działalności firmy. W ramach tego pakietu Klienci otrzymują do dyspozycji również dedykowany numer faksu, który automatycznie kieruje wszelkie dokumenty wprost na skrzynkę e-mailową Klienta. Przy wyborze tego pakietu Klienci mają również możliwość skorzystania z możliwości przygotowania i wysłania korespondencji wychodzącej, w tym materiały reklamowe. Pakiet ten zawiera wszystkie rozwiązania z pakietu Siedziba firmy PLUS, a także:

- dedykowany numer fax i telefonu
- obsługa korespondencji wychodzącej
- obsługa faxu oraz firmowej korespondencji e-mail
- wyrabianie pieczątek/wizytówekWIRTUALNE BIURO TO COŚ O WIELE WIĘCEJ NIŻ NOWY ADRES TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA, TO RÓWNIEŻ KLIMATYZOWANA SALA Z WIFI NA SPOTKANIA Z KONTRAHENTAMI