Kilka słów o firmie

Kilka słów o firmie

Usługi księgowe FRESZ Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych jak również małych i średnich przedsiębiorstw.

Porad prawnych udzielają wykwalifikowani prawnicy z doświadczeniem z wielu dziedzin prawa, co powoduje że nasza oferta jest wyjątkowo bogata.

Zakres świadczonych przez nas usług zawiera w szczególności: prawo gospodarcze i handlowe, prawo zobowiązań, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i spadkowe.

Pragniemy zaoferować kompleksową i fachową obsługę, dzięki której wszystkie Państwa problemy zostaną szybko i skutecznie rozwiązane.

Jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się Spółka oferujemy szereg kanałów dostępu, dzięki czemu jesteśmy do pełnej dyspozycji szanując czas naszych klientów. Wiemy jak ważny jest szybki obieg informacji dlatego umownie gwarantujemy, że odpowiedź na problemy prawne nastąpi maksymalnie w ciągu 24 godzin!

Spółka świadczy pomoc prawną w formie każdorazowo dostosowanej do potrzeb klientów, 7 dni w tygodniu, co umożliwia szybki kontakt i w zasadzie nieograniczony dostęp do fachowej pomocy prawnej.

Dlaczego usługi prawne powinny uzupełniać usługi księgowe? 

Są to dwa niezwykle istotne obszary związane z prowadzeniem własnej firmy wymagające posiadania fachowej wiedzy oraz doświadczenia, które są obce dla większości przedsiębiorców. Jednocześnie zarówno formalno-prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, jak i prowadzenie księgowości są również bardzo czasochłonne. Niedotrzymanie terminów, niespełnienie wszystkich warunków, czy też popełnienie błędu wynikającego z niewiedzy lub posiadania nieaktualnych informacji może przedsiębiorcę słono kosztować. 

Efekt synergii

Firmy, które nie chcą tworzyć odrębnych działów bądź stanowisk odpowiedzialnych za księgowość oraz obsługę prawną, powinny zdecydować się na outsourcing w obu tych zakresach. Kompleksowa obsługa obu aspektów pozwoli skupić się na rozwijaniu przedsiębiorstwa – pozyskiwaniu nowych Klientów czy realizacji kolejnych inwestycji. Powierzenie prowadzenia księgowości, jak i możliwość skorzystania z pomocy adwokata lub radcy prawnego to wszystkie formalności i uciążliwe procedury w pewnych rękach specjalistów, którzy są na bieżąco ze zmianami w przepisach i jednocześnie zależy im na zabezpieczeniu interesów Twojej firmy. Stała współpraca z biurem rachunkowym oraz z kancelarią prawną to bezpieczeństwo firmy nie tylko w trudnych sytuacjach, ale i w codziennym funkcjonowaniu. 

Jeśli usługi prawne uzupełniają usługi księgowe, TY możesz:

• w spokoju zająć się tym, w czym jesteś ekspertem – przedmiotem działalności Twojej firmy;

• zapomnieć o godzinach poświęconych na uzupełnienie jednego formularza, stanie w kolejce w urzędzie czy szukanie informacji, które pozwolą zrozumieć poszczególne zapisy np. Kodeksu Pracy;

• mieć pewność, że sprawami Twojej firmy zajmują się doświadczeni specjaliści posiadający aktualną wiedzę z zakresu księgowości bądź też prawa pracy, gospodarczego lub zobowiązań;

• w każdej chwili zasięgnąć opinii/porady specjalisty, który zna sytuację Twojego przedsiębiorstwa. Zrezygnowanie z któryś z tych usług spowoduje lukę, która w pewnym momencie może odbić się na Twojej działalności, a szukanie na szybko specjalisty i wdrożenie go w specyfikę przedsiębiorstwa może nie przynieść oczekiwanych efektów.