Jak działa serwis tanieporadyprawne.com.pl?

Jak działa serwis tanieporadyprawne.com.pl?

Ideą przyświecającą naszej działalności jest zapewnienie błyskawicznej opieki prawnej oraz zagwarantowanie zawsze dostępnych usług prawnych.

Zdajemy sobie sprawę z zawiłości oraz wielu niejednoznaczności polskiego prawa i dlatego udzielamy porad w języku przystępnym i zrozumiałym dla osób, które nie są na co dzień związane z prawem. Najważniejszy jest dla nas Klient, i to dla niego tworzymy zrozumiałe porady prawne, które nie będą pozostawiały żadnych wątpliwości czy niejasności.

Przy rozpoczęciu współpracy klient otrzymuje bezpośrednio kontakt do dedykowanego prawnika. Co ważne zawsze kontaktuje się z tą samą osobą - znającą sprawę i prowadzącą ją od początku do końca. Daje to gwarancję nie tylko terminowości realizowanych zadań ale również rodzi poczucie bezpieczeństwa, że dane nie są przekazywane szerokiemu gronu osób. 

Kontakt z prawnikiem obywa się elektronicznie via e-mail lub telefonicznie. W sprawach szczególnie zawiłych prowadzimy telekonferencje jak również organizujemy spotkanie w naszej siedzibie.

Prowadząc korespondencję zawsze zachowujemy jej historię a jeżeli okres oczekiwania na przesłanie dokumentów się wydłuża - przypominamy Państwo o dostarczeniu dokumentów.

Dostęp do uzyskanych porad nie jest ograniczany godzinami pracy firmy i nawet po zakończeniu współpracy klienci mają dostęp do wcześniej uzyskanych porad.

Zadając pytania i rozpoczynając współpracę należy pamiętać, że:

- nie ponosimy odpowiedzialności za podanie niepełnych danych lub danych nieścisłych o stanie faktycznym, a także za spóźnione uzupełnienie informacji
- gdy treść otrzymanej od nas odpowiedzi na zagadnienie prawne jest nieprecyzyjna, niejasna lub też wymaga rozwinięcia Klient ma prawo przesłać dodatkowe pytania dotyczące udzielonej odpowiedzi i przesłanego zapytania, a my kontynuujemy realizację usługi, aż do wyczerpania zagadnienia bez dodatkowych opłat
- w ciągu 14 dni masz prawo odstąpić od umowy
- zapewniamy anonimowość i dyskrecję
- korzystając z naszych usług  Klient zyskuje oszczędność czasu i pieniędzy
- porad udzielają prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień praktykujący w zawodzie
- współpraca uznanych specjalistów z wielu dziedzin prawa, biegłych rewidentów, prawników i radców prawnych z pewnością przyczyni się do zachowania wysokiej efektywności finansowej i prawnej podejmowanych przez Klientów działań w obrocie gospodarczym.

Nie czekaj zatem i zacznij współpracę już dziś!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN